| bisericamatii a întrebat:

Bună TPU,am o întrebare,deci diriginta noastră cică este însărcinată și în curând s-ar putea să stea acasă pentru că da,înțelegeți voilaughing).Mă întreb doar ce ne vom face noi,adică vom rămâne fără diriginta, va veni altcineva care sa fie diriginta noastră? Nu înțeleg

7 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Pobabil vă lasă baltă 2 ani. Atâta o ține statul acasă. Plătit!

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Sigur o sa vina altcineva.

| Catrice a răspuns:

Evident că nu vine nici la ore și da, o să aveți alta diriginta.

| valentinsdq a răspuns (pentru Catrice):

Sau diriginte?

| Sn4k3 a răspuns:

Stati si voi acasa.

| samforafixshoion a răspuns:

Intrebati-o pe ea ca de aia o aveti pe ea ca diriginta laughing)))

| Yvette33 a răspuns:

Probabil va veni o înlocuitoare, pana se întoarce ea