| Etro a întrebat:

Bună. Ziceți-mi va rog cei ce folosiți adservio sau cunoașteți platforma, acu câteva săptămâni pe data de 31 martie trebuia sa trimit o tema, știu sigur ca am trimis-o, intrând ieri sa verific ce teme am de făcut am văzut ca nu am deloc tema trimisa. Vreau sa știu de ce s-a întâmplat asta. Nu am nici un net prea bun însă nu cred ca e de la asta. Maine voi trimite tema din nou însă nu știu cum sa ii explic profesorului și îmi este frica sa nu ma certe. Toti au trimis-o iar la mine nu s-a trimis. Din ce cauza? Profesorului ce sa ii zic? Nu pot sa ii spun ca nu s-a trimis tema deoarece nu ma va crede cred.

4 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Dacă nu o găsești, înseamnă că nu ai reușit să o trimiti. Tu de ce nu ai verificat atunci, imediat, dacă tema a fost trimisă? Profesorului ii spui adevarul. Spune-i că nu te prea pricepi la platformă (desi, sincer, e una din cele mai acceptabile, ca format). Sper să te inteleagă. happy

| Etro explică (pentru floresdemayo):

Pai am avut de trimis niște poze. Și am întrat în galerie și le am trimis. Însă când am verificat azi din întâmplare nu erau trimise deloc. Mulțumesc de răspuns.

| rosessunflowersandlillies a răspuns:

Stiu ca in acea perioada si eu (nu numai eu, si alti colegi / profesori) cu sectiunea teme. Atasam imagini / documente, imi aparea ca tema a fost trimisa cu succes, insa nu se salvau. Poti sa ii trimiti profesorului tema acum, iar daca inca mai ai acele poze facute atunci sa faci ss ca sa se vada data si ora la care le-ai facut. In felul acesta va vedea si dumnealui ca ele au fost facute atunci si ca nu ai avut tu vina.

| rosessunflowersandlillies a răspuns (pentru rosessunflowersandlillies):

Ca si eu am avut probleme cu sectiunea teme *