| TaciSiNuTeMaiUitaLaNume a întrebat:

Ce note ati luat la testele initiale? Eu la mate am luat 2 la romana 4, 7 la biologie 5, 2 la chimie 3 la fizica 4, 7 si la c.civica 8 laughing Cedeti ca o sa faca mama spume daca ii dau fisa?rolling on the floor)

17 răspunsuri:
| corolav a răspuns:

Practic picată la toate materiile. Nota de la c.civică( nu ştiu cum se traduce asta dar cred că e ceva cu comportarea în societate) ne este subliniată prin atitudinea ta sinceră că ai avut tăria interioară să ne dai pe faţă valorile capacităţilor tale intelectuale. E şi ăsta un lucru bun dar, sincer, nu le prea pricep pe celelalte.
Dă-mi voiesă te întreb ceva dar aş vrea să nu te superi.- Eşti tu chiar atît de înapoiată mintal, chiar atît de PROASTĂ ( chiar aşa, cu majuscule! ) sau pur şi simplu sînt o consecinţă că nu vrei să înveţi sau eşti dezinteresată să o faci? În orice caz, cred că îi vei bucura pe părinţii tăi, te vor lăuda, se vor lăuda şi pe la prieteni iar de Crăciun vei avea parte de nişte cadouri cu totul deosebite.
Sănătate şi La Mulţi Ani!

| TaciSiNuTeMaiUitaLaNume explică (pentru corolav):

Sunt baiat rolling on the floor Si daca vrei sa stii notele de mai sus sunt destul de mari fata de ceilalti din clasa:winking

| TaciSiNuTeMaiUitaLaNume explică (pentru corolav):

Nici nu stii sa scriirolling on the floor Nu sunt asa de inapoiat mintal am media mare dar la testele astea nu am facut bine ok? nu trebuie sa apari tu aici si sa zici ca vai doamne parintii mei sunt niste disperati mintali in cat sa ma certe pentru aceste note care nici macar nu se trec in catalog si pe de alta parte notele acestea sunt prea mari fata de cei de la mine din clasa care practic au 1 la matematica si sa stii ca la matematica am media 8 dar a fost foarte complicat la testele initiale si m-am ametit nu ca as fi prost.Dar stii tu ca nu toti suntem perfecti ...Cica la multi ani rolling on the floor Pentru ce?

| AnnAnne a răspuns:

Uau minunate notelaughing
Eu am luat in ordine crescatoare:
6 la istorie
7, 50 la germana
7, 90 la logica
8, 30 la geografie
9, 50 la romana
9, 60 la engleza

Sunt intr-a 9a la filologie intensiv engleza.

| Wihaela a răspuns:

Logic. laughing daca eraupt trecerea clasei, nu o treceai. apropo laughing in ce clasa esti? :S

| Wihaela a răspuns:

laughing
destul de bine.rolling on the floor

| Wihaela a răspuns:

Nu,nu sunt tocilara.dar eu invat smug laughing

| TaciSiNuTeMaiUitaLaNume explică (pentru Wihaela):

Eee misto smugSi eu am media 9, 07 dar nu stiu ce s-a intamplat la aceste teste de nu am stiut laughing)

| IIIx333III a răspuns:

Eu am luat 9 la romana, 10 la biologie, 9 la fizica, iar la matematica 9. happy Sunt clasa a 6a.

| HappySadness a răspuns:

Eu am luat la mate 6.90
romana 8.30
fizica 7.40
chimie 8.30
civica 9.30
si biologie 7.50 big grin
tehno 7.70 big grin
franceza 8.20
si la geografie cea mai mare nota: 9.75 happy
Si la engleza si istorie nu ne-a adus, si fac eu spume la gura laughing
Si a mea a facut niste crize cand a vazut la mate, dar daca nu se trec in catalog, se mai linisteste! happy

| Viviluka a răspuns:

Eu am luat la romana 9.30 la mate 7.80 la tehnologica, biologie 10 la istorie 9 la fizica 4 la franceza 8 si ceva numai stiu.

sunt clasa 6

| Viviluka a răspuns:

Nu arat a tocilara dar invat ca una!winking

| kaz3 a răspuns:

Ba copil facut pentru alocatie tu iti permiti sa imi raspunzi mie cu asemenea raspunsuri? du-te in mortii ma tii! nu vezi ce fata de caminist ai? auziti oameni buni ''credeti ca o sa faca mama spume la gura?'' ma ta face spume la gura numai cand imi dau drumu' intre bucile ei plate! decat sa iei notele alea sugeai **** ca stiu ca ma ta mai are defecte din astea si ca tactu e un gay! sta si el pe la colturi noaptea si nu are bani de painelaughing. ia zi ma unde stai sa vedem daca iti mai permiti glume cu mine sa vezi ca intru peste tine si iti scot matele si o fu t pe sorta sa cine slo boz e aia din poza daca imi raspunzi la asta... imi cer scuze pentru limbaj ca tu esti un mu ist asa ca zambeste_I_.

| FataPrietenoasa a răspuns:

Eu am luat:
romana 9, 50
mate 9, 90
engleza 8, 75
franceza 8, 50
bio 9,80
fizica 8,45
chimie[nu trebuia sa dam caci sunt a7a] 8,95
istorie 9,65
geogra 9,00
desen[test la desen?] 9, 10
muzica 9, 30
religie 10
techno 10
info 10
Cam atat kiss