| Rox1234 a întrebat:

Este normal ca diriginta sa-mi scada nota la purtare pe motiv ca nu am fost la un concurs? Mentionez ca in ziua aia chiar nu am putut ajunge fiind o problema cu mama in spital insa ea il ia ca ca pe un act de obraznicie si nu mi se pare normal, mai ales ca-s pe sfarsitul clasei a 12 si punctul ala conteaza.

Răspuns Câştigător
| GabiDumitrescu a răspuns:

Nu e deloc normal. Vorbeste mai sus. Concursurile sunt optionale, la urma-urmei.

| Rox1234 explică (pentru GabiDumitrescu):

Ea voia anuntata ca nu merg si chestii..ideea e ca nu era asa de important si e chiar penibil sa mi se scada doar ca nu m-am prezentat acolo.

| Rox1234 explică (pentru GabiDumitrescu):

Da.dar ea voia anuntata ca nu merg si chestii. oricum era ceva minor si nu consider ca merit ca doar ca nu m-am prezentat acolo sa mi fie scazuta nota la purtare.

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Rox1234):

Ei, puteai si tu sa o anunti. Nu e ca si cum ar avea vreo scuza sa iti scada nota la purtare pentru asta, oricum.

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Lol nu e deloc normal asa ceva, reclam-o, ce idioata

| Violleta2022 a răspuns:

Da, este normal, atata vreme cat te-ai inscris si nu te-ai mai dus.

| CarcotasulVesel a răspuns:

Fa-i reclamatie la director
asteapta 2-3 zile
si apoi fa-i reclamatie la inspectorat, si mentioneaza reclamatia la director care a fost ignorata total!
iar data viitoare NU te mai inscrie la nici un concurs
FOCK THE TEACHERS, ei capata bonus-uri daca te duci la concursuri, asa ca S-A RAZBUNAT PE TINE D'AIA... sa nu uiti sa mentionezi "razbunat" in reclamatie

iar daca tu chiar ai avut mama in spital, atunci diriginta ta e ULTIMA JIGODIE NENOROCITA, SA MA KaK EU PE EA, daca eram in locul tau ma duceam si la politie si ii faceam reclamatie penala de abuz de putere, o sa aleg concursul ei nenorocit in loc de mama din spital dupa ce ii sparg ei fata cu concursul ei cu tot!

nimic nu se rezolva, suna la ProTV