| Geea3231 a întrebat:

HLP TPU! Daca am urmat filologia...ce optiuni am, cu privire la facultate? Puteati sa-mi spune-ti cateva?

6 răspunsuri:
| corolav a răspuns:

Dacă tu ai făcut filologia ( probabil vrei să spui un liceu de filologie) atunci eu sunt Papa de la Roma.
Ultima frază te trădează. „Puteați" și „spune-ți" sunt de pus la panoptic.

| Geea3231 explică (pentru corolav):

Panoptic? esti sigur?! de cand formatul electronic si felul in care scrie cineva are legatura cu figurinele de ceara big grin?

| corolav a răspuns (pentru Geea3231):

A ajuns prostia la rang de virtute!
Hai, pa!

| AFR81 a răspuns:

Nu te supara pe mine, dar, termini filologia si scrii "spune-ti"? laughing

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Poţi să te înscrii la ORICE facultate doreşti!
NU contează ce liceu/profil/specializare ai absolvit happy

Toate cele bune.

| neutrino a răspuns:

Poti urma orice facultate doresti, dar nu cred ca ti-ai dori o facultate tehnica, pentru ca acolo se cere multa matematica si fizica.