| Th3AbSinTh3 a întrebat:

Inca nu m-am hotarat la ce facultate sa merg, o sugestie? big grin
Sunt la mate-info, dar nu prea ma descurc cu fizica

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

De unde sa stim noi ce vrei tu sa faci cu viata ta? mergi la o facultate de informatica, acolo nu faci fizica

| neutrino a răspuns:

Mergi la Politie.

| Th3AbSinTh3 explică (pentru neutrino):

Si ce fac si cu politia? Se intra prea greu si dupa sa mai si stau 3 ani acolo pentru 500E pe luna

| LoveSleep a răspuns:

Informatică, poate ne întâlnim smug
E o meserie de viitor.

| Th3AbSinTh3 explică (pentru LoveSleep):

Stiu, dar nu prea am facut informatica in liceu si nu dai la admitere si fizica?

| LoveSleep a răspuns (pentru Th3AbSinTh3):

Nu cred că se dă și din fizică.
Și nici eu n-am făcut informatică în liceu, o să-mi fie foarte greu, da mă descurc eu cumva.

| Th3AbSinTh3 explică (pentru LoveSleep):

Pai da un prieten si face meditatie la fizica, daca vrei sa intri la buget trebuie sa inveti ca nebunu
oricum imi place optimismul tau