| MihaiPavel21 a întrebat:

Mă puteți ajuta cu o sursă/link sau ceva unde să învăț istorie pentru BAC? Menționez că sunt la profil filologie și mai am al doilea semestru și vine BAC-ul la istorie și nu știu nimic din ce trebuie să învăț! Am foarte mare nevoie, vă rog frumos!

2 răspunsuri:
| Ohnny18 a răspuns:

Da,ce a spus si Danielaapp, dar eu iti recomand sa faci pregatire la istorie cu un profesor expert in acest domeniu, care sa se bucure eventual de o reputatie foarte buna.

| Danielaapp a răspuns:

Descarcă aplicatia "Bac cu brio", ai totul acolo si pe capitole happy