| gabi1198 a întrebat:

Salut.La scoala profesoarele ne-au spus ca la sfarsitul semestrului se vor da teste de final si se va face media intre testul initial si acesta si se va trece in cataloj. E adevarat?

Răspuns Câştigător
| allexandrra15 a răspuns:

Nu draga. Nu se trec in catalog. Aceste teste sunt date pentru a fi facuta o comparatie dintre ce stiai (ma rog ce mai tineai minte) din anul anterior la inceputul anului scolar si ce stii la sfarsitul semestrului... oricum ideea e ca notele sa fie mai mari happy

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| NevăstuicăxD a răspuns:

Depinde de cum decide profesorul.Noi aşa am făcut (la dorinţa profesorului română, mai exact).

| NevăstuicăxD a răspuns (pentru allexandrra15):

Am zis eu asta?

| allexandrra15 a răspuns (pentru NevăstuicăxD):

Nu draga. Nu se trec in catalog. Aceste teste sunt date pentru a fi facuta o comparatie dintre ce stiai (ma rog ce mai tineai minte) din anul anterior la inceputul anului scolar si ce stii la sfarsitul semestrului... oricum ideea e ca notele sa fie mai mari happy

| Garganoit a răspuns:

Nu,ce rost mai au testele, se pierde iar o saptamana din semestru

| Hernic a răspuns:

Depinde de scoala si de profesor.