| Dumitrescu_Valentin_1905 a întrebat:

Salut.Sunt clasa 8 si nu stiu pe ce profil sa dau. Imi place bio-chimie si mate-info.Nu-mi place romana deloc.Ce fac? Ca nu stiu pe ce profil sa ma duc.Imi plac amandoua,sunt un baiat de 9, 20 media, 5-8,si chiar nu stiu ce sa fac,va rog dati-mi niste sfaturi sau repere, ca sa aleg profilul.

1 răspuns:
| Lioana a răspuns:

Chiar daca nu iti place romana, o vei face la orice liceu vei merge si orice profil ai alege.
Daca nu esti hotarat ce domeniu sa alegi, alege un liceu teoretic profil mate-info.