| Florennce a întrebat:

Lucrez la un proiect despre eutanasierea oamenilor cu propriul acord sau fara. As dori sa-mi spuneti parerea in legatura cu aceasta. Multumesc!

2 răspunsuri:
| Ashadow a răspuns:

Mai bine unii oameni decat cainii

| stpu a răspuns:

Pai citesti Declaratia Drepturilor Omului si vezi cum e cu dreptul la viata, consulti parerea cultelor religioase despre dreptul la viata si despre moarte, apoi citesti si vreo 2 filosofi care spun ca fiecare e stapan pe propria sa viata, si o sa-ti iasa un proiect foarte bun. Sa stii ca parerile utilizatorilor TPU nu se pun in proiecte. Nu-l citezi pe " saluttraim" si ma pui la nota de subsolwinking
Succes!