| Marius019930 a întrebat:

Salut tuturor, am si eu o intrebare, se merita sa termini dreptul in ziua de astazi, Nu stiti se castiga bine din meseria asta. Va gasiti greu/usor un loc de munca. Eu sunt student in primul an la stomato da sunt cam multi ani. Ce credeti s-ar merita sa renunt si sa ma inscriu la drept (la stat desigur)
winking

2 răspunsuri:
| Youcandoit a răspuns:

Eu zic sa faci ce iti place iar cu banii pai in tara nu prea cred ca ai ce face dar in afara sigur acum cred ca e mai greu sa angajezi.
Dar de obicei inceputul e greu dupa e usor.happy

| ramona1989 a răspuns:

Eu spun ca nu se merita, continua stomatologia este mult mai de viitor decat facultatea de drept. Pentru a profesa in acest domeniu trebuie sa ai cunostine multe, sau sa fii foarte bun in domeniu.