| SarcasticallyPunished a întrebat:

Se intampla sa aiba cineva prin pc-ul lui comentariile operelor care se vor da la bac la proba scrisa? Nu le vreau pe toate, ci macar cate una din fiecare curent literar. Sau daca nu le aveti, poate mi-ar putea trimite cineva priceput niste link-uri utile, pentru ca nu stiu exact ce trebuie invatat din operele respective si nu vreau sa-mi irosesc timpul degeaba. Stiu ca e destul de tarziu, dar am avut mult de recuperat la celelalte materii si abia acum am reusit sa-mi fac timp si pentru subiectul 3 de la romana. Tocmai de-asta v-am si precizat, ca sa nu inceapa cineva sa comenteze aiurea, cum ca : " aaa, nu mai ai timp " sau " acum te-ai gasit sa te apuci ". E problema mea si daca este cineva care poate sa ma ajute, ii multumesc din suflet si are si funda, bineinteles... si ce mai vrea el. Multam!

1 răspuns:
| marcela25 a răspuns:

Http://eseuribac.ro/ asta este site-ul de pe care am luat si eu