| ChloroPlatinicJesus a întrebat:

Buna dimineata.Acum ceva timp m-am certat cu o prietena,cu care ma intelegeam foarte bine,si de-atunci s-au cam racit relatiile.
Eu sunt cel care o mai intreaba face, si arareori imi raspunde...de obicei nu-mi raspunde sau iese de pe mess.Si cand vorbim...cateva replici,si cam atat.
Avand in vedere ca eu sunt cel care mai incepe o conversatie sau care se mai intereseaza de ea,credeti ca este o pierdere de timp sa mai insist, sa mai vorbim?

Răspuns Câştigător
| Dariusuu a răspuns:

Dacă chiar îi pasă de tine te va căuta ea.

Dă-i pace, nu merită.

9 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Dacă vezi că tot te evită, este timpul să-i da-i pace.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Da,este o pierdere de timp, las-o în pace şi vezi-ţi de treaba ta.
Te pup!

| xDr0gs a răspuns:

Pai daca te intelegeai bine cu ea merita! De ce s aiti pierzi un prieten bun doar pentru o cearta? Incearca sa vorbesti cu ea si sa afli de ce nu vorbeste cu tine si sa lamuriti situatia.

| ellaells a răspuns:

Insista big grin

| SSWK a răspuns:

Pierdere de timp.

| Metallica4ever a răspuns:

Poate nu va meritati unul pe celalalt. Daca va intelegeati bine ai putea s-o intrebi ce a patit, poate trece printr-o perioada mai stresanta. Conteaza si de ce v-ati certat. Daca ea crede ca i-ai greshit cu ceva, doar INTREAB-O! Continua

| ChloroPlatinicJesus explică (pentru Metallica4ever):

Mna...eram beat, am inceput sa injur, sa fac urat, si na...am jignit-o. Apoi mi-a spus ca si ea mi-a gresit, ca stie ca merita, ca nici nu e suparata, si d-astea. Apoi mi-a zis ca s-a schimbat, dar nu mi-a zis si cum.Nici eu nu mai stiu ce sa credlaughing

| Trolli a răspuns (pentru ChloroPlatinicJesus):

La ce te asteptai, daca ai injurat-o? Normal ca te evita.

| adelinutzadenisa a răspuns:

Hei poate prietena/amica....inca nu ia trecut supararea pe tine si din aceasta cauaza nu mai vorbiti asa de mult si inti raspunde foarte rar.Ar trebui sa nu inceoi tu primul conversatia pentru ca poate atunci ar vedea si ea cum te-ai simtit tu... Poate inti raspunde mai rar sa nu te simti nici rau.Succes.Papa.