| ManailaAndrei10 a întrebat:

Buna! ma aflu într-o situatie enervanta, pe mine ma place un baiat de care eu nu îl plac și nu mă mai lasă în pace, se tot ține după mine și se tot dă la mine, dar eu nu vreau să fiu într-o relatie cu el, eu nu îl iubesc și nici nu îl plac, tot încerc să îi explic să înțeleagă, dar nu vrea să înțeleagă și eu nu îl plac și nici nu vreau să îl iubesc, ce fac?

Răspuns Câştigător
| Lioana a răspuns:

Ignora-l. Nu-i vorbi deloc. Ocoleste-l. Uita-te urat la el daca se apropie de tine dar tot nu-i vorbi.

43 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Da-i de inteles ca nu te intereseaza.
Daca te cheama la o intalnire, propune-i un loc scump pentru el, iar la urma nu te duci.
Dupa 2-3 asemenea "plase" isi va da seama ca chiar n-are cu cine, in persoana ta.

| 1997onur a răspuns (pentru Bula):

Ha ha ha -_- nu va merge nici asta se va angaja și va avea bani -_-

| RAY a răspuns (pentru Bula):

Https://www.tpu.ro/......fac-ca-sa/

joaca ambele roluri

| RAY a răspuns:

Vrea sa te xxx, e in călduri, arunca cu gheata in el, poți împrumuta Everestul si sa îl arunci in cap, pe bune acum e un disperat, dai ignor si spune-i la Tatăl tău, sau politiei poate se potolește, nu e nici o vorba de iubire, te vrea cu disperare doar ca sa ajungă in pădurea neagra mai la vale in peștera

| RAY a răspuns:

Ala esti tu https://www.tpu.ro/......fac-ca-sa/
=))

sau te transformi in fata ziua iar seara abusezi de tine =))=))

| Violleta2022 a răspuns:

Este simplu: le spui parintilor ca nu esti gay si ca alt baitel care este gay, se da la tine.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Se tot ține după mine. Cum se ține după tine?
se tot dă la mine. Cum se dă la tine? Ce face mai exact?
tot încerc să îi explic să înțeleagă. Cum îi explici, ce îi spui?

| Celcestietot a răspuns:

Ii mai explici... frumos.

| Nirvanaaa a răspuns:

Spune-i ca ai pe altcineva, poate pricepe.

Răspuns utilizator avertizat
| 1997onur a răspuns:

Exista o singura soluție o singura cale 100% sigur

| Celcestietot a răspuns (pentru 1997onur):

Lasa-ma sa ghicesc... calea jedi, hmm? smug

| 1997onur a răspuns (pentru Celcestietot):

Adică Jedi? La ce te referi nu înțeleg

| Celcestietot a răspuns (pentru 1997onur):

Pai atunci spune-mi tu la ce te referi, ca sa intelegem amandoi :-D

| 1997onur a răspuns (pentru Celcestietot):

Mănâncă mandarine acum -_-

mai stau puțin și ma bag la somn

| Celcestietot a răspuns (pentru 1997onur):

Oh, ok. Esti somnambul?

| 1997onur a răspuns (pentru Celcestietot):

-_- Bafta

| 1997onur a răspuns:

Pai -_- soluția este simpla

Dacă te iubește cu adevărat va sta departe de tine și nu o sate mai sune nu o sati mai trimită mesaj nu o săi mai vezi nici umbra asta am vrut sa spun asta este soluția 100% sigura atâta aveam de spus

| 1997onur a răspuns:

Stai așa tu ești dinlă -_- nu mi-am dat seama am crezut ca era o fata laughing)) aia e

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tine-i vreo doua conferinte de-alea plicticoase, ca si cum ai fi prostalauca, despre iubire si despre cum vrei sa fii virgina pana mori, despre scopul vietii si cum iti place sa spui aberatii de-astea ore-n sir. Gaseste si tu ceva, macar asa te distrezi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se naște un viitor stalker și hărțuitor.

Apelează la un prieten băiat de-al tău să-l sperie puțin că dacă nu te lasă în pace o s-o pățească (teoretic).

Răspuns utilizator avertizat
| gabriel2004o a răspuns:

Ii zici ca nu ești gaylaughing)))
Cel puțin am înțeles ca ești băiat dupa username

| 1997onur a răspuns (pentru gabriel2004o):

-_-

| gabriel2004o a răspuns (pentru RAY):

E clar...

| 1997onur a răspuns (pentru gabriel2004o):

-_- bro lasă ma in pace

| Emma24dsxd a răspuns:

Ignora-l sau spune i ca esti cu cineva..va intelege pana la urma

| 1997onur a răspuns (pentru Emma24dsxd):

Prosti -_- nici asta nu va merge

| Emma24dsxd a răspuns (pentru 1997onur):

Posibil sa nu mearga dar cat de inconstient sa fii daca ti se spune in fata ca nu vrea nimic cu tine?

| 1997onur a răspuns (pentru Emma24dsxd):

Offff -_- las-o așa