| Deliaa94 a întrebat:

acum cateva zile am cunoscut un băiat din greseala mai bine zis, gen a fost o întâlnire neprogramata pe loc, aveam nevoie de ceva pentru un pc si l-am întrebat si m-a ajutat, ne-am intalnit am mai stat impreuna si am simțit ca si cum as avea multe in comun cu el, si niste emotii care nu ma asteptam. Intalnirea a fost pentru un lucru care aveam nevoie. Am discutat dupa seara aia si mi-a zis că ca ma place si ca ii place ca sunt deschisa open mind gen. Mi-a zis ca vrea sa iesim azi la o plimbare daca nu plouă iar daca plouă mi-a zis ca găsim noi un loc la mine acasa ca si asa el sta mai mult singur. Adică după oarecum i-am zis de unde ai iesit cu discursul asta ca si cum eu as veni la tine acasa? Sau s-a autoinviatat el la mine acasa? L-am întrebat asa glumind ce sa facem la tine? El mi-a spus clatite? Iar eu i-am dat raspunsul cu nutella, si el dupa da cu tine si cu frisca. Am văzut ca e cam glumet, voi ce parere aveti? Adică mi-a zis că s-a simțit că si cum ar fi fost cu mine impreuna de la o întâlnire neprogramata! Practic a fost dintr-o întâmplare de l-am cautat sa ma ajute cu ceva

Răspuns Câştigător
| MihaiNicu23 a răspuns:

Cam glumet si prea direct poate ti s-a parut, rezuma-te la plimbat, iesit impreuna pana va veti mai cunoaste.

10 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Cam nepoliticos baiatul. Poate i-ai parut tu mai usuratica sau poate doar e el mai prost-crescut. Daca il placi, urmareste-l cu atentie, nu te lasa batjocorita cu replici de genul celei cu clatitele, incearca sa te mentii intr-o zona amicala, dar in care esti respectata. Este posibil ca sub aceste replici jignitoare sa se ascunda doar timiditate, dar este posibil si sa vrea sa te trateze doar ca pe o femeie usoara. Timpul iti va spune. Oricum, in nici un caz nu accepta intalniri in locuri nepublice, este foarte foarte nepoliticos sa iti propuna asa ceva si foarte umilitor daca accepti

Bula
| Bula a răspuns:

E prima ta intalnire?

In general, oamenii se cunosc din intamplare, doar intalnirile protocolare sunt pre-programate.

| Deliaa94 explică (pentru Bula):

Da e prima întâlnire, ne-am văzut pentru ca eu am apelat la el sa ma ajute cu ceva

| Adry05 a răspuns:

Vrea sa te duca la el acasa de la primele intalniri si tu tot te mai gandesti daca merita sau nu? laughing))

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Vrăjeli, vrea doar sex de la tine asa ca rezuma te la o plimbare cu el, nu te duce acasa la el ca sigur are alte planuri mai ales ca este singur acasa are chef de ftai.

| Freya1 a răspuns:

Da e glumet tare cand se gandea eh daca ploua hai mergem la mine la tine oriunde doar sa facem sex.
Nu cred ca e un om de incredere cu glume asa de deplasate de la inceput.

| RobertMoon a răspuns:

Cum sa te duci la el acasă atât de ușor, doamne ce ușor sunteți de păcălit jur, plus că e și mai mare decât tine cu 7 ani, generația cea mai proastă sunteti.

| Deliaa94 explică (pentru RobertMoon):

Ce prost poti sa fii! N-ai inteles o p***a

| munteanuionvictor a răspuns:

Deocamdată nu e bine să mergi la el acasă sau să-l inviți la tine. De la un străin te aștepți la orice. Tu câți ani ai? Dar el?