| Sandra_cristina_1994 a întrebat:

Cand sora mea se enerveaza dar eu nu-i fac nimic :-s si atuncia vine mama si ma cearta pe mine crying deceeee ce sa-i spun sa ma creada ca eu nu ofac pe sora mea sa tipe sora mea ii 9 si eu is 13 si tipa si i rea si offf ma enerveaza ce sa ii spn la mama si ce sa incerc sa fac cu ia offf ajutati-maaa

Răspuns Câştigător
| NatureSelf a răspuns:

E mai copil ca tine ce vrei? trebuie doar sa vorbesti cu ea sa inteleaga, spune-i ca o iubesti, si nu vrei sa va certati, ca iese urat, explica-i cu rabdare.

3 răspunsuri:
| harciog a răspuns:

Mintea umana e cea mai mare curva incepind de cind sintem in fasa.Sora ta stie destul de bine ca," fiind copil"e o facilitate pe baza careia se poate manipula in scopul dominarii.Baiatul meu avea aproape un an, se uita la titza lu maica-sa si incepea sa rida de inainte dupa care o musca. Cu sora ta nu-ti ramine decit sa-i dai citeva si s-o tai repede in alta camera si sa te faci ca nu stii nimic.In scurt timp o s-o termine cu prostiile.

| harciog a răspuns (pentru harciog):

Am uitat sa-ti spun ca cel mai important este sa-i arati ca ii cunosti strategia si ca nu i-o accepti.

| Sandra_cristina_1994 explică (pentru harciog):

Multumesc happy