| mitici007 a întrebat:

Am ceva probleme cu un aparat foto "Samsung" de 10.2 mega p. pozele pe care le fac in interiorul casei ies toate cu niste dungi pe ele/iar cele pe care le fac afara ies toate albe.o fi din setari sau o fi sticat aparatul foto? faza e ca a iesit din garantie acum zece zile laughinglaughing

Răspuns Câştigător
| serandco a răspuns:

Clar e o defectiune a senzorului CMOS la expunere, afara e luminozitate mare iar in casa mai mica, du-l la service

2 răspunsuri:
| serandco a răspuns:

Seteaza-l pe modul Auto

| mitici007 explică:

L am setat si pe autot si tot asa.de filmat filmeaza clar dar pozele pe care le fac afata sunt albe iar cele pe care le fac in interiorul casei sunt cu dungi.cred k singura optiune e ''doctorul''

| serandco a răspuns (pentru mitici007):

Clar e o defectiune a senzorului CMOS la expunere, afara e luminozitate mare iar in casa mai mica, du-l la service