| byya29 a întrebat:

Buna!

Am facut check in online la o companie si am gresit data de expirare a buletinului...in loc de 29.07. 2019 am trecut 29.07. 2013... zborul este programat in data de 20.02. 2013 dus iar intors 22.02. 2013. cine stie cum se poate rezolva aceasta problema? datele nu mai pot fi modificate pe internet

4 răspunsuri:
| AllexTheWolf a răspuns:

E diferenta de 5 luni 20.02. 2013-20.07.2013. Nu le am cu astea.

| MihaiStefan13 a răspuns:

Trebuie sa suni neaparat acolo altfel nu ai ce face.

| Alexa_Adrian_1987 a răspuns:

Cum a fost? Urmeaza sa plec si eu si am gresit la fel cu buletinul data de expirare. Te-a pus sa platesti ceva?

| byya29 explică (pentru Alexa_Adrian_1987):

A fost in regula, nici nu au obsevat...nu am sunat inainte niciunde. Noi am plecat trei persoane, la mine era data de expirare a buletinului gresita, nu am avut numele complet trecut, la unul din ceilalti doi nu a fost numele complet. Nu cred ca o sa ai vreo problema. Noi am plecat cu Wizz, si aici in Timisoara au fost mai atenti la date, dar nu s-au legat de astea, la Bergamo nici nu au aruncat ochii peste bilet. Bafta si tie!