| andreeacvlp a întrebat:

Ce fac daca mi se blocheaza cardul de memorie al aparatului foto? Nu ma lasa sa sterg pozele de pe el, nici sa fac altele, nici sa-l formatez...

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inseamna ca sa stricat.Si mie mi s-a intamplat la fel.Cumpara altul. O sa fie mai bine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am aceeasi problema.:-s cine stie va rogg... u ce ai facut?

| frumusica26 a răspuns:

Pai trebuie sa fii foarte buna la tehnolgie ca sa rezolvi asta dar problema e de acolo de undeva de la setari si ce fel de telofon ai iti explic eu ok da-u funda.

| Mikutza_Roxutza_1997 a răspuns:

Cardul. trebuie sa aiba un fel de buton micut. pe laterala. sau ceva de genu`. trebuie sa il misti in partea opusa. Si apoi il bagi in pk/laptop. si dai Format :*