| Larisaaaa a întrebat:

Ma simt obosita/somnoroasa toata ziua dar dorm mereu cat trebuie de la 23 pana pe la 9. Apoi dupa-masa pe la 15 ies putin afara dar nu pot face nimic, nu sunt atenta la nimic imi vine sa merg acasa sa dorm toata ziua (nonstop) laughing de ce?

4 răspunsuri:
| mirciu1234 a răspuns:

Nu ai o alimentatie buna sau ar trebui sa razi http://www.youtube.com/channel/UCvApotnDDy2oGoWf5godPSg

| FuNNNkY a răspuns:

Simplu, esti indragostita laughing

| Larisaaaa explică (pentru FuNNNkY):

Asta e clar laughing sunt indragostita de ceva vreme dar asta mi se intampla acum, recent.

| FuNNNkY a răspuns (pentru Larisaaaa):

Eu spun ca poate fii si din cauza schimbarii de vreme...