| AndreeaM1 a întrebat:

Sal tpu.Am si eu o tableta pe care am cumparat-o azi si e cu android. Vreau sa stiu daca are jocuri gata instalate sau trebuie neaparat sa le instalez eu.Cand intru pe google si tin apasat mai mult intr-un loc se mareste imaginea si nu stiu cum sa o fac la loc. Si nu stiu cum se inchide, tin apasat putin pe butonul de deschidere sa o blochez sau are in ea un buton de inchidere? Cat tine bateria si trebuie la inceput sa o las la formatat? Funda. Dati-mi detalii multe despre tableta cu android.

2 răspunsuri:
| ゼロの a răspuns:

Pai ce model e? Tablete sunt multe big grin
Banuiesc ca are cateva jocuri.
Ca sa faci imaginea la loc pui 2 degete pe ecran si le departezi.