| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o intrebare ciudata legata de lenjeria intima (la barbati) big grin, eu prefer sa port boxeri si voiam sa intreb daca lenjeria intima trebuie luata marimea fixa sau cu un numar mai mare (de exemplu, eu port cam M dar mai am si unii L care sunt foarte putin mai larguti, deci trebuie sa fie ficsi, sau cu un numar mai mare, mai lejeri)? Multumesc! tongue

3 răspunsuri:
| CuriousStuff a răspuns:

Important e sa nu fie foarte stramta. Daca ti se potriveste sau e chiar putin mai mare nu e nicio problema. Eu, de exemplu pot sa dorm doar cu boxeri cu o marime mai mari, dar in rest port ce-mi vine.

| anonim_4396 explică (pentru CuriousStuff):

Ok.Vroiam doar sa stiu doar care marime e mai eficienta.Multumesc pentru raspunsul serios. happy

| Sofi_Kasy_1997 a răspuns:

Pai depinde de material deoarece unele intra la apa si se stramteaza dar încerca să îți iei niste boxeri în care să te simți cat mai comod