| anonim_4396 a întrebat:

Cine spune DA demiterii lui Traian Basescu?
Un simplu,, eu" sau parintii ori bunicii e de ajuns.
Din curiozitate cati oameni sunt in tara asta care s-au saturat?
Funda pentru primul raspuns

8 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

Îl mai vor președinte pe Băsescu, numai cei cu probleme mintale -- și care s-au lăsat mințiți de propaganda portocalie că nu le funcționează corect capul -- sau cei legați direct sau indirect, de „ clica de profitori portocalii ".

| Dandanache a răspuns:

Asa, si tu vrei sa afli cati oameni din tara asta s-au ofticat pe Base punand o intrebare pe TPU? Pentru asta va trebui sa astepti rezultatele votului.

| Andruşcă a răspuns:

Tu vezi-ti de statul tau pe facebook si lasa-i pe oamenii mari sa voteze, ok?

| XxOanaAlexandraxX a răspuns (pentru Andruşcă):

Da? Sti tu sigur sigur ca eu stau pe facebook?
Bine, esti om mare am inteles, nu bag in seama faptul ca si tu esti curios/asa in unele privinte.
Fie, ma intorc la statul meu pe facebok
Sanatate

| WR104 a răspuns:

Hai Base.

| Xenya a răspuns:

Toata familia mea e satula de T.Basescu!