| yukyta a întrebat:

Daca nu corespunde adresa faţa de cea de pe buletin, ce trebuie sa fac ca sa pot sa ridic coletul la posta de la lady's?

2 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Să aduci un contract de închiriere sau un alt act care dovedeşte că locuieşti la acea adresă.

| danna88 a răspuns:

De obicei in situatii de genu trebuie sa primesti coletul prin post restant. Daca ai noroc si prinzi o tanti draguta la posta il poti ridica, ii zici ca ii prima oara cand primesti colet si nu ai stiut happy
La mine a functionat big grin