| anonim_4396 a întrebat:

Salut TPU, cum pot invata mai logic pentru proba teoretica la scoala de șoferi?

Răspuns Câştigător
| 1234568807 a răspuns:

Poti invata mai logic lucrand des chestionare pana le inveti

9 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna.Care proba teoretica?

| vlllaaddd a răspuns (pentru dullcat):

Pentru scoala de soferi.
Scuze.
acum am editat

| gabicoo a răspuns:

Ahaaa! De aia ai întrebat cum este la pușcărie!

| vlllaaddd a răspuns (pentru gabicoo):

Baiat destept laughing

| gabicoo a răspuns (pentru gabicoo):

Proba teoretică - nu știu! Proba practică e din codul penal! Îl încalci! Pur și simplu!

| vlllaaddd a răspuns (pentru gabicoo):

E un film pe pro tv " marele stan " jucat de rob schneider si se tot plângea ca o sa mearga la pușcărie si de aia am intrebat cum e acolo laughing

| gabicoo a răspuns (pentru vlllaaddd):

winking Nebunaticuleeeeee!

| petrisor23 a răspuns:

Citesti manualul de teorie, faci rezumat schematic pe cateva foi.
Pui mana pe chestionare. Unde nu esti sigur dai raspunsul pe care il vezi cel mai probabil, apoi te uiti pe furis pe foi.