| unprietenaproape a întrebat:

70.000 de egipteni crestini il slavesc pe Iisus cu atata bucurie si iubire in inimi
ascultati melodia asta. va place? /www.youtube.com/watch?v=XLDxnO-LVCg

9 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Nu prea e pe gustul meu. Uite ceva mai bun.

https://www.youtube.com/watch?v=jB84LL-Z8TU

| mentholinks a răspuns:

Parca ar fi la concert, trist. E o uraciune inaintea Domnului asa ceva. Lumea ar trebui sa planga nu sa danseze, dar Dumnezeu ne va omori pe toti.

| unprietenaproape explică (pentru mentholinks):

Nu sunt de acord cu tine. eu nu o consider o uraciune. l au slavit

| mentholinks a răspuns (pentru unprietenaproape):

Pe Dumnezeu il slavesti aducandu-i o ardere de tot sau te inchini nu ii bati din palme ca la nunta.

| unprietenaproape explică (pentru mentholinks):

Oare ingerii nu ii canta Imparatului in ceruri? Nu se bucura cand ii canta? Eu nu ii vad dansand ca la nunta

| mentholinks a răspuns (pentru unprietenaproape):

Unde ai auzit ca ingerii ii canta lui Dumnezeu? Astea sunt minciuni bisericesti.

| Mclaren12 a răspuns:

Saracii de ei. Ce-au fost si ce-au ajuns

| Teffan a răspuns:

Vai de vechii egipteni si cultura lor fenomenal de colosala si frumoasa.
Acum se inchina catre un zeu strain care le-a dorit doar raul.