| icata25 a întrebat:

Buna
Am văzut-o pe bunica mea maturand in curte.
Tin sa menționez că toți bunicii mei au murit.
Este vreun semn sau dorește cineva să-mi trimită un mesaj?
Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| Celcestietot a răspuns:

Demonii si ingerii se pot incarna, sufletele nu. Probabil ca a fost un demon, pentru ca ingerii nu prea intervin fara un motiv bun.

4 răspunsuri:
| Mircea08 a răspuns:

Categoric nu!
Inafara de unele "glume" pe care le face satana nimeni altcineva nu transmite nici un fel de informatie

| CinevaAnonimă a răspuns:

Nu este nici semn, nici mesaj. Probabil te-ai gândit să mături curtea și noaptea ai visat asta.

| Daniel323 a răspuns:

Bunica incearca sa-ti transmita de dincolo ca ar trebui maturata curtea.