| Brockblack a întrebat:

Bună.

Există numere la care poate suna cineva,
Atunci cand este la "Granița"
dintre viață şi moarte?

E o urgență!

7 răspunsuri:
| Speed99 a răspuns:

Daca pana si asta crezi ca e adevarat, chiar ca esti indoctrinat si spalat pe creier, sau ai maxim 12 ani.

| VelaJohnny a răspuns (pentru Speed99):

Ori asta, ori nu te-ai prins ca e o gluma, troll ceva. Amuza-te, be happy! laughing

| Speed99 a răspuns (pentru VelaJohnny):

Nu dar chestia e ca am vazut si in viata reala copchii care cred asa ceva. Si cred efectiv cu toata fiinta lor ca exista numar de telefon spre iad sau rai. Vai de capu' meu.

| Brockblack explică (pentru Speed99):

Voi sunteti extrem de idioti.

Voiam sa stiu daca exista un numar la care o persoana poate suna, atunci cand este pe cale sa se sinucidă.

Habar n-am ce-aveti in capul ala laughing

| FaraNume1245 a răspuns (pentru Brockblack):

Si de ce nu ai spus din prima asta?

| Brockblack explică (pentru FaraNume1245):

Citeste atent întrebarea!
Si dă-ți seama.

| KiszMy a răspuns:

Nu.
Sinuciderea este la liberă alegere, însă orice ezitare te poate costa viațawinking