| anonim_4396 a întrebat:

Ce credeti despre teoria evolutionismului? Eu unul cred ca e un cretinism.

Răspuns Câştigător
| Allrc24 a răspuns:

100% de acord cu tine.nu pleca urechea la balivernele ateilor te vor aduce la pierzare

12 răspunsuri:
| XxXBlackVampireXxX a răspuns:

Si Gravitatia e doar o teorie, totusi eu nu vad pe nimeni sa sara de la etajul 10.

Răspuns utilizator avertizat
| MortemAeternum a răspuns:

Pustiu mai intai studiaz-o, iar apoi vino cu argumente prin care sa demonstrezi ca este un cretinism. Pana atunci du-te inapoi la sânul mamei ca nu intereseaza pe nimeni o alta parere de "expert" necunoscator.

| nesuferit a răspuns:

Ai si dovezi? asa pot sa zic si eu ca mata e curva. ca asa fara dovezi ca mi s-a sculat mie

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Deci evolutia e un cretinism dar un sarpe vorbitor nu... de ce crezi ca e un cretinism?

| ateuNEGATIV a răspuns:

Fi calm evolutia nu te include si pe tine tu ai ramas in jungla sa trec azi sasi fac poze?

| Silviuloan a răspuns:

Pai daca teoria evolutionismului nu este un crestinism cum poti explica, vreau dovezi amanuntite.

| Arikumo a răspuns:

M-am saturat de pocaitii de TPU. Nu am nici o problema in contestarea unei anumite teorii. Dar cand aceasta e urmata de zilioane de dovezi, chiar nu ai ce spune. Ce dovezi aveti voi, ca teoria creationismului e reala? Cred ca zero. In schimb, evolutionismul e sustinut de miliarde de dovezi.