| OctavianDanielMaria a întrebat:

Ce parere aveti despre Marcu 7: 9-10, Matei 15:1-4, luca 19-27, evrei10-28, matei12-30, luca 14-26, matei 5--17, 34,35, 36, Matei 19-11-12?

15 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| danut a răspuns:

Bine ca nu ai insirat tot Noul Testament. Daca vrei raspunsuri restrange arealul caci daca vrei un studiu biblic vino la Biserica.

Răspuns utilizator avertizat
| mentholinks a răspuns:

Scrie versetele aici daca vrei mai multe raspunsuri. N-avem timp toti sa rasfoim Biblia.

| danut a răspuns:

Evenimente diferite necesita explicatii diferite, nu un raspuns de o propozitie, deci alege un verset sau un paragraf, nu toata, Biblia.

Răspuns utilizator avertizat
| danut a răspuns (pentru OctavianDanielMaria):

Eu nu vreau nimic dar nu pot amesteca ce crezi tu cu realitatea.

Răspuns utilizator avertizat
| danut a răspuns (pentru OctavianDanielMaria):

Scrie, scrie dar ar trebui sa si intelegi ce scrie. Nu poti intelege un manual de algebra superioara cu 1 clasa primara. laughing

Răspuns utilizator avertizat
| danut a răspuns (pentru OctavianDanielMaria):

Fixeazate si tu pe una, adica ia-le pe rand.