| ЖAngelOfLoveЖ a întrebat:

Http://satanismul.blogspot.ro/......le-cu.html

Ce părere aveţi se merită? Nu ştiu ce să fac... Cer păreri, dar să nu jigniţi, oricine şi dacă sataniştii se pricep la astea aştept şi de la ei.

19 răspunsuri:
| Andreyok a răspuns:

Mergi intr o biserica ortodoxa Duminica si o sa gasesti singur raspunsul. Vei avea o revelatie. Nu ma crede! Incearca!

| ЖAngelOfLoveЖ explică (pentru Andreyok):

Eu sunt creştină. Dar cer păreri şi din demoniul ăsta. Mie îmi plac multe chestii să descopăr :3.

| ErrorFound a răspuns:

Ahaaaam. smug

| ЖAngelOfLoveЖ explică (pentru ErrorFound):

Ce? laughing

| ErrorFound a răspuns (pentru ЖAngelOfLoveЖ):

Ahaaaam. smug rolling on the floor)))

| ErrorFound a răspuns (pentru ErrorFound):

Alaklino, fata crstina, fa ce vrei. rolling on the floor Eu iti spun doar ca te distrezi cu incubus si sucumbus.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu sunt demoni, doar niste spirite decazute care au nevoie ca de aer de energia celor care cad in plasa lor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se merita, daca ai peste 15 ani.

| ViseleSmulgGratii a răspuns:

Iti iei angajament cu propriul tau subconstient, si chiar daca ai capacitatea de a-l controla pana la a-ti provoca placere sexuala la comanda, el de poate omora. Asta e cel mai penibil lucru pe care l-am citit dupa dragostea ta pentru demoni.

| ЖAngelOfLoveЖ explică (pentru ViseleSmulgGratii):

Nu trebuie să te legi de mine fără motiv. Oare am uitat să precizez faptul că cer idei? Pt că mi se părea penibil acest ritual şi de aia.

| Netrider a răspuns:

Nu se merita, nu ai ce sa castigi ba mai degraba ai de pierdut. din cate stiu scopul acestor demoni e sa-ti ia energia.
mai bine te interesezi de amorul astral dintr-o perspectiva benefica.

http://www.eusunt.ro/carte-Secretele-lumilor-astrale~544/

| ЖAngelOfLoveЖ explică (pentru Netrider):

Şi cum ar venii asta?

| Netrider a răspuns (pentru ЖAngelOfLoveЖ):

Una e sa faci amor astral cu o fiinta inferioara si alta e cu o fiinta elevata spiritual sau cel putin care nu are un scop malefic.

| ЖAngelOfLoveЖ explică (pentru Netrider):

Păi şi pe alea cum le invoci?

| Netrider a răspuns (pentru ЖAngelOfLoveЖ):

Citeste cartea lui yram si vei intelege mult mai bine decat ti-as putea spune eu in cateva cuvinte.

| Zamolxe777 a răspuns:

Prietene, hai sa-ti zic, nu mai crede toate balariile.Satanismul a patruns la noi in Europa prin intermediul drogurilor, ketaminei, chiar Anton Lavey a fost un drogat.Majoritatea celor care fac chestii de genu sunt drogati sau nebuni, paranoici etc.Nu exista nici un fel de dovada ca toate rahaturile alea ar exista, pe langa e total absurd.Atatea rahaturi si povesti nemuritoare am auzit, cunosc persoane care au practicat tot felul de ritualuri de genu numai ca sa dovedeasca ca sunt false.Stii ce s-a intamplat? Au FOST FALSE! Is satul de satanisti, satanism, jur ca omenirea nu a putut caca ceva mai stupid de atat!

| ЖAngelOfLoveЖ explică (pentru Zamolxe777):

Sunt fată şi sunt şi creştină. Nu, faza e că sunt adevărate, ddacă nu erau adevărate, de ce ar fi scos atâta informaţie? Poate nu au avut norocul de întâlni acele persoane eu nu ştiu ce să spun la chestia asta.

| Zamolxe777 a răspuns (pentru ЖAngelOfLoveЖ):

Scuze atunci.Eu nu cred ca sunt adevarate.Si de ce ar fi scos atata informatie? Probabil din cauza ca au nevoie de Atentie! Nu crede rahaturile astea, niste povesti de adormit copii. Daca intr-adevar exista demoni, diavoli n-ar face chestii de genu cu oameni.