| anonim_4396 a întrebat:

Sah mat ateilor... poftim dovezile irefutabile ce tin de existenta zeului crestin.

http://www.godlessgeeks.com/LINKS/GodProof.htm

Acum clasicul "cum comentati?".

16 răspunsuri:
| Mădă0611 a răspuns:

Oky doky, foarte logic, dar care god?

| anonim_4396 explică (pentru Mădă0611):

Sunt cu "g" mare deci zeul crestin.

| Mădă0611 a răspuns (pentru anonim_4396):

O, oarba am fost si acum vad. ✝

| anonim_4396 explică (pentru Mădă0611):

Nu esti mai normala ca ala care a pus intrebarea, asta e clar laughing

| Mădă0611 a răspuns (pentru anonim_4396):

E expirata deja faza, gen http://i.imgur.com/H4sbZmC.jpg spatiu, dar asteptam sa vina un crestin sa imi spuna care god. =(( Imi "creste inima" cand aud ca e al lor, sau cand vad amenintari cu iadul.

| FABULOSUL6000 a răspuns:

You little trol.Clar dovezi de necontestat.Ca sa cuprind tot ce scrie acolo intr-o idee mare suna cam asa: daca eu spun ca dumnezeu exista, atunci el exista.

| DarkAndDreary a răspuns:

Iar trebuie să mă convertesc...

| AndreiM77 a răspuns:

Dovezile sunt simple, dar multe din ele profunde.

| anonim_4396 explică (pentru AndreiM77):

Glumesti nu? O_O

Uimeste-ma, care ti se par "profunde"? Care "argumente" / "dovezi" consideri tu ca sunt valide? Spune numarul si le citesc eu, nu e nevoie sa dai copy paste la argumente (decat daca vrei).

| Dandanache a răspuns (pentru AndreiM77):

Winocchio, dovezile alea sunt opera unui troll, care nu doar ca nu crede in Dumnezeu, dar il ia si la misto, cu largul suport al credinciosilor naivi, asa ca tine, care chiar cred ca el era serios.

| Inferno a răspuns (pentru AndreiM77):

Te simti bine?

| ArthurKn a răspuns:

rolling on the floor))))
Astea-s dovezi la tine? laughing)
Habar n-ai pe ce lume traieti.

| CarlSagan a răspuns:

Deci nu vreau sa fiu nu stiu cum.Dar trebuie sa fii destul de retardat sa folosesti argumente de genul pentru existenta lui Dumnezeu! Cica TRANSCENDENTAL ARGUMENT, a.k.a. PRESUPPOSITIONALIST (I)
(1) If reason exists then God exists.
(2) Reason exists.
(3) Therefore, God exists.
Ba, esti nebun? Am ras la asta de numa!
If banana exists then banana god exists! banana exists! Therefore banana god exists! rolling on the floor) Restul sunt la fel de stupide sau mai rau.Pana si un copil are destula minte in cap sa-si dea seama ce prostii sunt acolo....Deci cata prostie, nici acuma nu-mi vine sa cred! Pffff...

| Miauti a răspuns (pentru CarlSagan):

Daca in timpul sexului scoti sunete de genul "ohhh GOD!" inseamna ca exista

| CarlSagan a răspuns (pentru Miauti):

rolling on the floor)) Tare asta!

| Windancer a răspuns:

Nice troll.tongue