| Mihai_George_1997_Ooox a întrebat:

Salutare tuturor!
Vreau sa va povestesc ceva ce mi s-a intamplat, dar care nu prea are legatura cu religia(nu am avut in ce categorie sa o incadrez).
De cateva luni mi-am facut o iubita. Toate bune si frumoase pana am ajuns la ea acasa. Acolo am fost informat de multe "povesti" ce vin despre mansarda lor

2 răspunsuri:
| danay72 a răspuns:

Pot fi povești sau pot sa aiba legatura cu spiritismul. Acum dacă se aud zgomote, pot fii șoareci, de la pereti, parchet, etc.

| Golyat18 a răspuns:

Adica? Ce fel de povesti? Hai man spune