| Vernusio a întrebat:

A slabit cineva prin pastile de slabit din plante?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
10 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Bazeaza-te pe plante reale si pe sport, nu pe pastile din plante.

| Tig22 a răspuns:

Da, sora mea le-a incercat, si iti spun sincer ca nu au niciun efect, te alegi doar cu banii dati in vant. Mai bine te tii cu dintii de o diete zdravana si faci miscare happy Sau poate te ingrasi datorita psihicului, eu, spre exemplu, eram atat de complexata pe la 14 ani datorita felului in care aratam, doamne, aveam 1.65 si 40 de kg, eram super slaba, iar dupa ce am incetat sa ma tot gandesc la greutatea mea, paf, am inceput sa ma ingras usor-usor, iar acum 1.75 si 60 de kg, si ma simt perfect in pielea mea. Din curiozitate, cati ani ai? Trebuie sa ai o anumita varsta pentru a lua acest gen de pastile happy

Răspuns utilizator avertizat
| Tig22 a răspuns:

Multi inainte, pai cred ca din moment ce ai 19 ani, nu prea te mai poti astepta la o minune din partea adolescentei. Mai bine tii dieta sau mergi la sala

Răspuns utilizator avertizat
| KillerMDFK a răspuns:

Pastilele afecteaza asupra singelui cu nu sunt doar din plante naturale :Imi dai funda?

| RosuEleonor a răspuns:

Sunt persoane care slăbesc cu ajutorul capsulelor de slăbit și persoane care nu. Un motiv ar fi organismul tău, care nu va răspunde la fel ca organismul meu chiar dacă folosim același supliment, amândoi o sa avem rezultate diferite. Iar un alt motiv este calitatea suplimentului dietetic pe care îl iei, șansele să dai peste un fake sunt destul de mari. Încearcă arzătoarele de grăsimi cu extract de Garcinia Cambogia, cetonă de zmeură, capsaicină dar care să conțină și tirozină sau l-carnitină și sigur o să obții rezultate pozitive. Pentru a evita efectul yoyo îți recomand ca alături de suplimentele naturiste să ții o dietă sau un program de exerciții fizice.

| Maragiorgia a răspuns:

Nu am incercat, dar nici nu iti recomand.
slabesti de la acele pastile dar devii dependenta, iar daca nu le mai iei in continuare te ingrasi la loc

| Alexandra1323 a răspuns:

Da dar iti distrugi sanatatea.Eu am slabit recent 10 kg in 3 saptamanii cu ajutorul unei diete pe care am adaptato i functie bunului meu plac. Daca vrei ti-o pot recomanda kiss