| CatalinCR7 a întrebat:

Am avut rubeola si am stat izolat 2 saptamani (in ultima saptamana am mai iesit pe afara de cateva ori, era cald afara ) dupa care am zis sa ies afara la un fotbal. Dupa ce am jucat am observat ca mi-au aparut niste pete rosii pe maini (antebrat mai mult ) si cateva pe gat, nu ma mancau, asta a fost ciudat, ce sa fie oare? sa nu se fi vindecat? Astept sfaturi, raspunsuri, pareri, va roog!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Dana211 a răspuns:

Poate te-ai iritat de la ceva si nu sunt de la rubeola sau poate ai facut vreo intoxicatie alimentara. Daca incep sa te manance sau iti apar si altele insemna ca nu te-ai vindecat dar daca nu iti mai apar atunci nu iti fa probleme

1 răspuns: