| OmulCareStieCeFace a întrebat:

Bun TPU de aproximativ 1 luna fac sala. as vrea sa stiu eu fac exercitii fizice cu propria greutate, impins, tras, ridicat pe bari, alergat, biticleta si mai cateva gantere ridicate. exista din astea risc sa devin scund?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| AlinPrunny1991 a răspuns:

laughing nu stai linistit eu sunt foarte scund si nu din cauza ca am facut sala ii foarte ok sa faci exerciti o sa te dezvolti te latesti devi mai barbat continua ca nu e nici un risc doar at cand faci culturism de perfomanta "profesionism" bafta si continuawinking

1 răspuns:
| DeathIncarnate a răspuns:

Ba terminati dracu cu aberatiile astea ca ramai scund! ma enervati maxim cand aud astea, eu fac de 2 ani si am mai CRESCUT inca 10 cm inaltime