| alexalexaalexia a întrebat:

Am o mare problema. De cateva zile, mai exact 2-3, sunt umflata in burta si cam tare. Si am impresia ca si temperatura corpului este mai ridicata..Si de putina vreme si gaze la stomac.

Ieri am auzit pe cineva spunand de primele simptome ca ar fi vorba de incurcatura inntestinala..Sunt foarte speriata.Credeti ca ar putea fi vorba de asa ceva?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Esti constipata.Bea mai multe lichide.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Margi la doctor nu te juca.ca daca era constipatie ori diaree se rezolva, greu, dar se rezolva acasa.dar daca ti-a perforat ceva ori ai ocluzie intestinala, poti muri.

| giony54 a răspuns:

Este vorba de o problema de digestie si de fiere, consuma produsul naturist Green Care si Acidophilus si scapi de aceste neplaceri.Le poti comanda aici cu o reducere de 10% : http://www.mypurnutrition.com/products/.

| alexalexaalexia explică (pentru giony54):

Asta cred si eu.De dimineata am si arsuri la stomac..Imi esste frica de medic. Si chiar m-a speriat raspunsul de mai sus, dar nu cred ca poate fi vorba de ocluzie intestinala..habar nu am de3 la ce se poate face..Multumesc