| adrili10 a întrebat:

Buna TpU am o intrebare.Pot sa patesc ceva daca fumez o tigara.Nu am fumat niciodata si as vrea sa vad cum e. Vreau sa stiu daca ma afecteaza cu ceva o singura tigara.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Barb0Senpai a răspuns:

Salut! Stai linistit, nu patesti nimic chiar de la cateva pachetewinking Problemele apar dupa cativa ani. Poti incerca si vezi daca iti place. Sfatul meu totusi este sa nu te apuci de fumat, deoarece nu te ajuta cu nimic si iti manaca si banii degeabawinking

| adrili10 explică (pentru Barb0Senpai):

Nici nu am de gand sa ma apuc vreau doar sa vad care este senzatia nu am fumat niciodata.

5 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Da, dupa prima tigara sigur o vei dori si pe a doua ( nu neaparat in aceeasi zi) si uite asa vei ajunge fumator: de la prima tigara au inceput toti cei ce fumeaza.

| raMLesS a răspuns (pentru neutrino):

Nu prea cred, am fumat acum vreo 8 luni, 2 pachete şi după 2 luni am mai tras o ţigare din pachetu' lu' mama laughing Nu sunt dependent de ele, le urăsc. xD.

| ionut2000000 a răspuns:

Daca vrei sa iti distrugi viata eu zic sa incerci.

| marinelamarinela a răspuns:

O singură tigare nu te afectează