| EmiiLoveYou a întrebat:

De la un timp am inceput sa am dureri de cap, mai exact migrene. Se intampla destul de des, adica de 1-2 ori ( max. 3) pe saptamana.
Am aproape 13 si sunt fata.

Oare ce poate fi? Astept raspunsuri.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| stanly7 a răspuns:

Nu e mai bine sa consulti un medic sau macar un farmacist?

| EmiiLoveYou explică (pentru stanly7):

Pai mama mea este medic, dar ea mi-a zis ca e posibil din cauza cresterii, dar as vrea sa aflu si alte pareri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Vezi sa nu fie si de la vremea asta!
Sau poate trebuie sa-ti vina menstruatia.
Mergi la medic daca se inrautateste situatia.
Te pup!

| ellutza1426 a răspuns:

Pai daca esti fata s-ar putea sa.ti vina menstruatia... si ar fi mult mai bine sa discuti cu mama ta si sa consulti un medic...
Funda?