| Violente a întrebat:

Ieri cand am mers puțin în alergare pentru a traversa strada, m-a luat o durere în piept, iar de atunci nu mă mai lasă. Acum s-a mai domolit, dar tot o simt oarecum. Cand apăs pe piept în mijloc mă doare de parcă m-aș fi lovit cu ceva, plamanii și inima sunt sanatoase deoarece am fost la doamna doctor și m-a ascultat. Ce să fie oare? S-a mai confruntat cineva cu astfel de probleme?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| trifoicu4foi a răspuns:

Cel mai bine vorbesti cu mama si tata tau si le spui ce ai patit, ei stiu cel mai bine ce e de facut, nu useri de 10-15 ani fara studii de specialitate

2 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Stai linistit ca nu cred ca e ceva grav. eu zic sa mai astepti maxim o saptamana si daca durerea persista, cel mai bine consulti un doctor.

| Gabitzu9292 a răspuns:

Am o baga idee din ce am invatat la biologie dar mai bine te mai duci la control pentru ca nu sunt experimentat si nu dau opinii desi asa poate fi o cadere de calciu pentru ca si pe mine m-a luat o data m-a intepat o saptamana pieptul dar a trecut