| TudorTudorica a întrebat:

inainte de a avea un act sexual cu partenera, am introdus 2 degete in vaginul ei, cand le-am scos degetele erau pline de o substanta alba vascoasa fara miros aparent! se poate sa fie insarcinata? sau ce cauzeaza acest lucru?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Este secretie vaginala, posibil modificata de o infectie genitala (candida). Nu are legatura cu sarcina, dar nici nu o exclude, este doar altceva. Trebuie sa o vada cat mai repede ginecologul ei.

| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună!

Nu, nu poate fi însărcinată. Substanţa aceea a apărut deoarece era excitată. Din câte ştiu, de obicei apare după actul sexual.
Cum crezi că ar putea rămâne însărcinată dacă i-ai băgat două degete în vagin? Fii serios!

Pa-pa.

| TudorTudorica explică (pentru Hydrangeaceae):

Au avut loc si inainte acte sexuale micutsatongue.....si tocmai ca stau in dubii, vreau doar sa stiu daca LICHIDU RESPECTIV VASCOS SI ALB SI MULT laughing poate proveni din cauza asta (sarcina)