| anca118 a întrebat:

Heii unghiile de la picioare imi cresc in sus de ce? daca imi si spuneti ce as putea sa fac

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| buburutza0431 a răspuns:

Este normal sa iti creasca in sus! Sper ca te-am ajutat! Funda?

| anca118 explică (pentru buburutza0431):

Pai nu trebuie sa iti creasca drept?

| buburutza0431 a răspuns (pentru anca118):

Scuza-ma,am inteles gresit! Cred ca este ca un fel de semn de nastere sau daca ai peste 37, s-ar putea sa fie de la modificarile varstei. Bunica mea.mama mea si niste rude au asa ceva dar la ele este mai ciudat(au un loc c unghie mai groasa sau pielea intra in unghie). Depinde de cat de rau e. Poti spune mai explicit?

| anca118 explică (pentru buburutza0431):

Am 12 ani si de cand stiu eu stiu cai le am ridicare in sus si nu prea imi place

| anca118 explică (pentru anca118):

Bine de vreo 3 ani imi aduc eu aminte dar na nu stiu

6 răspunsuri:
| vlagnar99 a răspuns:

Sunt antigravitationale