| Michaela89 a întrebat:

am dureri de cap. aproape zilnic. In urma cu 6 saptamani m-am operat de apendicita si m-am gandit ca poate am miscat capul si de accea ma doare.Dar a trecut destul de mult timp..De asemenea, port ochelari de 5-6 luni pentru miopie, dar doctorul mi-a spus ca durerile nu sunt de la ei. Ce credeti..Care este cauza?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Danysan a răspuns:

Incearca sa mai mergi la control. Posibil sa ai o Infectie in Sange.Dar e o mica posibilitate sa fie si de la schimabrile de Clima care au loc mai des.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ți-a spus că ochelarii nu sunt cauza durerile tale și nimic altceva?
Mai du-te odată și insistă până îți spune ce ai.

| Michaela89 explică (pentru anonim_4396):

Nu.Mi-a spus ca nu e de la ochelari, dioptriile sunt aceleasi dupa 5 luni si sa ma mai intorc in vara la control.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Michaela89):

Uff, nu la oftalmolog, ci la medicul de familie. Dacă nu e de la ochelari sigur e de la altceva și doar doctorul ar ști.