| Baaamilogule a întrebat:

M-am lovit la cap (în spatele craniului în stânga) și am văzut alb în fața ochilor pentru foarte puțin timp. Momentan doar mă doare acolo și am un cucui. Pot să îmi pierd memoria de la această lovitură?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Ciudat, acum ai avut "ecran" alb, mai ieri era negru

https://www.tpu.ro/......-schimbat/

dar din moment ce iți amintești că te-ai lovit "în spatele craniului în stânga" (deși nu ne spui la ce distanță) insemnă că memoria ți-e validă

| Baaamilogule explică (pentru sierra1):

Doar am avut un cucui mare, până la urmă sunt bine

| sierra1 a răspuns (pentru Baaamilogule):

Bravo, ne bucurăm!

| Florian80 a răspuns:

Am.patit si eu asta dar in afara de niste ingrijiri la cap imediat nu am avut nevoie de nimic si nici nu am.patit nimic grav.stai linistit deci...e.ok.