| Robicapota a întrebat:

Salut, mi-am bagat lumina de la telefon in ochii acum câteva minute si am început sa văd un punct roșu și galben de fiecare data când clipesc normal sau de mai multe ori odata ce se întâmpla?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu ai nimic. Iti revii. Dar nu mai repeta asta.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu se intampla nimic, odata ce constat ca vezi foarte bine, daca ai fost in stare sa scrii topicul asta aici, chiar dupa ce ti-ai bagat lumina aia in ochi.

| darrio2007 a răspuns (pentru Violleta2022):

S-au inmultit copiii pe TPU. Au unii niste intrebari de zici că sunt niste pui abia iesiti din oul de gaina.