| Măză_Alex_1999 a întrebat:

Azi dimineata m-am trezit dintr-un vis in care ma imbolnavisem.(deci simteam cum intra boala in mine desi eram in vis) Ce simteam? Dureri ale capului,neliniste, febra...Cand m-am trezit,m-am trezit cu o stare aiurea(slabit,ametit) si usor,usor sa fac febra 39, dureri de cap mari, ameteala si diaree.Prima oara m-am gandit ca am racit dar cred ca am infectie la stomac. Diareea este apa mai mult si miroase urat.Am incercat sa beau un ceai de cimbrisor cu lamaie insa imi venea greata dupa ce luam cate-o gura.Imi vine sa fac scaun foarte des.Acum ceva vreme mi-a facut mama o frectie cu tuica (stiind ca spirtul ridica febra) si am stat sa transpir.Am laut si eu Norofen raceala si gripa si ma simt mai bine dar tot buicam sunt.Ce am uitat sa va spun : Decand m-am trezit am dureri ale bazinului si la picioare.Deci ce este pana la urma? Raceala sau? Ajutati-ma va rog!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| MeddyMaddy a răspuns:

Du-te la doctor, tu nu vezi ca esti serios bolnav.

| Măză_Alex_1999 explică (pentru MeddyMaddy):

Am fost la doctor...mi-a facut internare de o zi si mi-a bagat o perfuzie. Dupa aceasta perfuzie deja ma simteam mai bine si mi-a dat drumul acasa.Acum nu mai am nimic.happy

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Noi nu iti putem spune exact ce poate fi, cel mai bine e sa te duci la doctor. Nu mai amana!