| Raul_Ionut_1999 a întrebat:

Salutari TPU
Am o mica mare problema
Eu si prietena mea am avut contact sexual ieri.
Eu evident mi-am pierdut virginitatea dar cel mai ciudat este ca am o vanatae destul de mare in partea de mijloc a preputului( 1-2 cm) + o umflatura sub "cap"
As vrea sa stiu ce ar trebuii sa fac in situatia asta...
Va multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| darrio2007 a răspuns:

Cred ca te-ai cam fortat si ti s-a spart vreun vas de sange.Cred ca ti-ar trebui un control la medic.Nu te juca cu asta.