| anonim_4396 a întrebat:

Am luat o licensta de pa net si am fost depistat. Ei spun ca pot primi o amenda de 250 000 de dolari si/ au pot fi inchis. Sunt ink minor. mi-au retinut ip-ul dar eu l-am schimbat ce s mai fac? neee help! plz

4 răspunsuri:
| smartalogu a răspuns:

Stai m-a linistit, nu te baga nici dracu la parnaie sau sa iti dea amenda, astea sunt abureli. Nu isi misca nici dracu fundu pana la tine acasa sa te traga de urechi ca oi fi luat vreun antivirus stiu eu dupa ce site.

| Bishop a răspuns:

Daca ti-au luat ip-ul te pot gasi usor. Chiar daca ti l-ai schimbat, ei isi dau seama de asta si merg tot dupa ip-ul vechi. Dar nu cred ca iti vor da amenda sau te vor inchide pentru ca nu ai spart serverele de la NASA, ai luat doar o licenta. Licenta ai luat-o cu bani, sau ai gasit-o pe un site?

| NimeniAltu_9511 a răspuns:

Stai linistit nu se intampla nimicawinking is doar niste prostii si in romania nici nu trebuie sa te gandesti la asa ceva tongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Licenta pentru ce? Depinde... Daca motivul este unul intemeiat fii sigur ca vor veni. In tarile civilizate precum: SUA, Canada s. a. nu gasesti nimic pe internet. Iar orice descarcare se numeste piraterie.
Intr-o tara precum Romania, amenda maxima nu poate fi atatlaughing, se pare ca a ras cineva de tine...
Cine ti-a spus porcaria asta?laughing Daca era sa fie ceva serios, pana la ora asta te salta politialaughing