| MariaaDrb a întrebat:

Am o problema cu mozila, nu mi-a mai mers programul mozilla si l-am instalat in nou si imi zice"REporniti carculatorul pentru. a incheia o afacere din trecut " ceva de genu si il repornesc si nu s-a intamplat nimic tot asa face ca trebuie sa-l reponesc... si tot asa deja l-am repornit de 15 ori ce samai fac crying
Fundita va rog plizz cryingcrying
Sunt disperata crying
[acum sunt pe internet explorer, da nu prea merge pe hi5 si pe aletele ca e mult prea vechi ]

2 răspunsuri:
| TechnologyWebBrowsing a răspuns:

Incearca sa il dezinstalezi cu revo unninstaller. E posibil dupa dezinstalare sa mai fi ramas fisiere chiar daca tu l-ai dezinstalat. Cu acest revo unninstaller poti dezinstala programe si stergi orice urma a acelui program din PC. Succes sper sa iti mearga.

| DieForDeathCore a răspuns:

Pai, uneori windows-ul mai salveaza date legate de Browser. Incearca sa iti downloadezi Opera. Daca nici asta nu iti merge vorbeste cu cineva care iti poate re-instala windows-ul ( doar daca nu sti tu ). Mult noroc