| zxzx a întrebat:

Am o problema cu verificarea cadului pe PayPal. Acum am aflat ca trebuie sa iau un cod de la banca dar acum nu mai stiu unde trebuie introdus codul ala pentru confirmare. Cumva la 'card to confirm'? Am atasat un print screen.

http://s5.postimg.org/sd18yx7hj/zzzz.png

Ma poate ajuta cineva?

1 răspuns:
| GutuvanMorgan a răspuns:

Salut. Dai continue, pe print sceenul tau apare ca ei iti iau 1.50 Euro pentru confirmare. in unul din ecranele ce-ti apar trebuie sa scrii ca accepti sa iti ia suma de 1.50 euro, o sa ai acolo un chenar special unde introduci exact suma (1.50 euro in cazul expus de tine). bafta